O Nás

Kto bude váš hostiteľ a organizátor?

Reštaurácia Maranello

Reštaurácia Maranello ristorante je reštaurácia s prívlastkom “business lounge” a ponúka Vám posedenie v príjemnom modernom prostredí s tradičnou talianskou kuchyňou a pravou talianskou kávou. Reštaurácia je nefajčiarska, plne klimatizovaná, umožňuje bezbariérový prístup a disponuje vlastnými parkovacími miestami. Súčasťou reštaurácie je Hotel Modena*** poskytujúci ubytovanie v 40-tich izbách, nachádzajúcich sa na 6. poschodí budovy. Reštaurácia je povestná organizáciou svadieb, rodinných stretnutí, stužkových slávností či firemných eventov až s kapacitou do 130 osôb.

HAPPY DAY AGENTÚRA

Agentúra Happy Day poskytuje komplexné zabezpečenie spoločenských podujatí rôzneho charakteru, či už firemné eventy, donášky, svadby, recepcie, grilovačky, ale aj rodinné oslavy či menšie garden party. Happy Day agentúra zabezpečuje všetko od výberu miesta realizácie, cez výzdobu sály a kompletný cateringový servis. Okrem toho Vám zabezpečí aj chlebíčky, misy, kanapky, či dezerty alebo kávový servis na Váš rodinný, či firemný event alebo bežné pracovné stretnutie.

Okrem cateringového tímu spolupracuje s profesionálmi v oblasti foto a videoprodukcie, domácimi a zahraničnými umeleckými agentúrami, ale aj nezávislými umelcami. Zabezpečuje aj zapožičiavanie inventáru.

UNIVERZÁLNY DOM TANCA

„Krásny tanec na Peknej Ceste“, hlavné motto Univerzálneho Domu Tanca, nachádzajúci sa v srdci Krasňan. Patrí medzi jedno z najväčších a najmodernejších tanečných štúdií v Strednej Európe a s priestormi o veľkosti 1126 m2 patrí ku najväčším klubom v Bratislave a na Slovensku. Univerzálny Dom Tanca je jedinečným spojením tanečno-športového klubu UNI-DANCE, detského folklórneho súboru Vienok a tanečného súboru Spektrum. Miesto, kde sa tanečné talenty „liahnu“ dopĺňa aj jeho dlhoročná história spoločenskej prípravy a výuky pre verejnosť.

No v neposlednom rade manželia Čonkovci, dlhoroční zástupcovia tanečného klubu UNI-DANCE Bratislave a hlavní organizátori podujatia, Vás týmto chcú srdečne pozvať na Ružinovský Tanečný Bál. Bude previerkou Vašich tanečných schopností, pričom plným dúškom si môžete vyskúšať všetky tanečné kreácie a všetky Vaše zostavy a choreografie. Bezpochyby hlavným krédom podujatia je hlavne prianie, aby ste sa výborne zabavili a naplno si to užili!

Ružinovský tanečný bál

Dátum: 
Čas: 
Miesto:       
Cena:          Obsahuje:      Dress code:   

28.2.2020
19:00
Maranello ristorante (Vlčie hrdlo 1/A)
45€ osoba
Servírovaná večera, Nealkoholické nápoje, Víno, 
Profesionálne tanečné vystúpenia, Moderovaný večer s  Lukášom Pelčom, Celovečerná tanečná hudba, Tombola,  Hosť večera – Chick2Chick TRIO
Black tie